Open Date

Open Date specjalizuje się od 30 lat w projektowaniu i produkcji drukarek hot stamp i termotransferowych. Drukarki Open Date dzięki trafnym rozwiązaniom harakteryzują się bardzo wysoką bezawaryjnością.

Toshiba

Japońska firma Toshiba Corporation to od lat 50-tych naszego wieku jeden z liderów rynku urządzeń elektronicznych. Toshiba to pionier technologii kodów kreskowych i automatycznej identyfikacji. Ta funkcjonująca od 1971 roku także w Europie firma, jest między innymi producentem, znanych na całym świecie i cieszących się doskonałą opinią użytkowników drukarek etykiet znanych także polskim klientom pod marką TEC.

Evolabel

Evolabel produkuje maszyny drukujące i aplikujące do automatycznego etykietowania w zautomatyzowanej produkcji. Posiada najbardziej przyjazne dla użytkownika maszyny drukujące i aplikujące na rynku. Wszystkie części maszyny zostały zaprojektowane tak, aby były solidne i niezawodne. Rezultatem jest bardzo wydajne i elastyczne rozwiązanie zaprojektowane na przyszłość. Maszyny są projektowane i produkowane w Szwecji.

Diagraph

Od ponad wieku firma Diagraph Marking & Coding dostarcza rozwiązania do identyfikacji produktów, które ułatwiają producentom doskonałe znakowanie - druk po druku - od parowania technologii po kompleksowe wsparcie serwisowe i nie tylko. Począwszy od wynalezienia w 1893 roku rewolucyjnej maszyny do wycinania szablonów, aż po dzisiejsze szybkie atramentowe urządzenia kodujące i w pełni elektryczne automatyczne etykieciarki.

Inkdustry

Niemiecka firma Inkdustry GmbH została założona w kwietniu 2005 roku. Jest ona producentem drukarek atramentowych do druku ciągłego (głównie zwanych CIJ). Są to urządzenia, które za pomocą szybkoschnących tuszów nakładają maleńkie kropelki tworzące litery i cyfry na opakowaniach, butelkach, tubach itp.